Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Grudziądz – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Grudziądz zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w formie gotówki. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Grudziądz jest za mało korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Grudziądz zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie siedem dni, a należności otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Grudziądz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę domu Grudziądz na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży domu
 • odczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel albo najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem nabytym na drodze dziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Grudziądz ustalana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wartości nieruchomości? Musisz wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena nieruchomości może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz adekwatną wycenę mieszkań Grudziądz, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domów Grudziądz przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który potem wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Grudziądz, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną sumę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Grudziądz – przeanalizowanie ofert?

Innym rozwiązaniem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Grudziądz a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Grudziądz zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Grudziądz zawiera jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Grudziądz masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button