Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chełmża – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Chełmża wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Chełmża jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Chełmża zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymasz do ręki lub poprzez przelew od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Chełmża.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Chełmża na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone na skutek pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem nabytym na skutek odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Chełmża kalkulowana jest na podstawie 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy narzędzi do określania wyceny domu? Należy wiedzieć, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest adekwatna bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz adekwatną wycenę domów Chełmża, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę nieruchomości Chełmża przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Chełmża, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić obliczoną kwotę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Chełmża – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie znacznie ograniczone albo nawet go nie będzie. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Chełmża i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Chełmża jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Chełmża musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Chełmża masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button