Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Suwałki – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Suwałki wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Suwałki jest za mało zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Suwałki uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Suwałki.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Suwałki w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel czy też lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek działania ognia czy też powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem orzeczonym w wyniku odziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Suwałki wyliczona jest na bazie dziesięciu różnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do określania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę domów Suwałki, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Suwałki przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który później prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Suwałki, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić taką cenę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Suwałki – analiza ogłoszeń?

Innym wyjściem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety czy też portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie przekładać się na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić za małą wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że ciężko będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Suwałki i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Suwałki zobowiązuje do zaakceptowania którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Suwałki zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Suwałki możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button