Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chojnów – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Chojnów wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Chojnów jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Chojnów uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź na konto od razu w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Chojnów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Chojnów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym na drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Chojnów określana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wartości nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domu nie zawsze jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny domu nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena mieszkania może być za duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na indywidualną wycenę domu Chojnów, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domu Chojnów przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Chojnów, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez specjalistę i część właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić obliczoną cenę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Chojnów – przeglądnięcie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie małe bądź nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Chojnów i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Chojnów zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Chojnów musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć dowolną ofertę czy też wszelkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Chojnów masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button