Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Goniądz – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Goniądz wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Goniądz jest za mało opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Goniądz mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo przelewem od razu w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są efektem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający przystają na kwoty zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować czas wyczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Goniądz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Goniądz na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz lub lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Goniądz kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Musisz wiedzieć, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena nieruchomości może być za wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. W naszej firmie dostajesz adekwatną wycenę domu Goniądz, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Goniądz prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem udostępnimy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Goniądz, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów generuje niemały koszt, a nie masz wcale gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną sumę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Goniądz – porównanie ofert?

Popularnym rozwiązaniem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie małe bądź nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Goniądz a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Goniądz zobowiązuje do zaakceptowania jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena mieszkania Goniądz musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną propozycję czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Goniądz masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button