Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bodzentyn – natychmiastowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Bodzentyn wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Bodzentyn jest za mało intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Bodzentyn zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak 7 dni, a należności otrzymasz do ręki lub na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Bodzentyn.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Bodzentyn na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel lub lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem orzeczonym na skutek spadku lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Bodzentyn ustalana jest w oparciu o 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest właściwa z uwagi na to, że aplikacje do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domu może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dopasowaną wycenę nieruchomości Bodzentyn, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Bodzentyn sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Bodzentyn, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez eksperta i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu jest związana z niemałym kosztem, a nie masz ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną sumę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Bodzentyn – przeglądnięcie ofert?

Popularną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie wśród kupujących będzie niewielkie bądź nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Bodzentyn a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Bodzentyn jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Bodzentyn musi mieć gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy też wszystkie 10 odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Bodzentyn możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button