Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szczecin – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Szczecin zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Szczecin jest za mało opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Szczecin mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź na konto już w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres oczekiwania na nabywcę, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Szczecin.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Szczecin w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • mieć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem otrzymanym w drodze spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Szczecin wyliczona jest na bazie dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż przeliczniki do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkania Szczecin, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Szczecin sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Szczecin, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez eksperta i część oferujących decyduje się na to. Jednak taka wycena domów wiąże się z wysokim kosztem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zgodzić się na taką cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Szczecin – analiza ofert?

Szybką metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Szczecin i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Szczecin jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Szczecin ma jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Szczecin możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button