Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Złotów – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Złotów wskazują faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w postaci gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Złotów jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Złotów zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo przelewem już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Złotów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Złotów na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru albo wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem otrzymanym na skutek spadku bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Złotów wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz aplikacji do ustalania wartości nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ programy do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas masz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Złotów, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domów Złotów sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który następnie wyślemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Złotów, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez specjalistę i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż napotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Złotów – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularnym sposobem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie bądź nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Złotów a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Złotów jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Złotów posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną propozycję czy wszelkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Złotów możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką cenę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button