Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wojkowice – natychmiastowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Wojkowice wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Wojkowice jest niewystarczająco intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wojkowice zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką lub przelewem już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że właściciele zgadzają się na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Wojkowice.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Wojkowice na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel czy też lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym w ramach spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wojkowice ustalana jest na bazie 10 niezależnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna z uwagi na to, że narzędzia do wyceny domu nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena nieruchomości może być za duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas masz indywidualną wycenę nieruchomości Wojkowice, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Wojkowice prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który później wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Wojkowice, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i część osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować taką sumę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Wojkowice – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie bardzo ograniczone bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Wojkowice i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Wojkowice stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Wojkowice musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś wyceny czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Wojkowice możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu orientację jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button