Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Miasteczko Śląskie – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Miasteczko Śląskie wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Miasteczko Śląskie jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Miasteczko Śląskie zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Miasteczko Śląskie.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Miasteczko Śląskie na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz wiedzę ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży domu
 • poczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Miasteczko Śląskie wyliczona jest na podstawie 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do ustalania wyceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że taka wycena domów nie zawsze jest miarodajna z racji tego, że narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena domu może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszym skupie otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkania Miasteczko Śląskie, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkań Miasteczko Śląskie przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Miasteczko Śląskie, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez biegłego i część osób z tego korzysta. Trzeba jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Miasteczko Śląskie – przeanalizowanie ofert?

Szybką metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znikome lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Miasteczko Śląskie a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Miasteczko Śląskie jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Miasteczko Śląskie zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę domu Miasteczko Śląskie możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupców samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button