Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Biecz – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Biecz wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Biecz jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Biecz zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo przelewem już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Biecz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Biecz na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym na skutek spadku lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Biecz określana jest na bazie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do określania wyceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna gdyż narzędzia do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena domów może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę mieszkań Biecz, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Biecz przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Biecz, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu jest związana z niemałym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną cenę. W naszym skupie otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Biecz – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Biecz a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Biecz zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Biecz ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś wyceny czy też każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Biecz możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button