Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Strzelce Opolskie – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Strzelce Opolskie zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Strzelce Opolskie jest niewystarczająco intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Strzelce Opolskie mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć okres oczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Strzelce Opolskie.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Strzelce Opolskie na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz wiedzę jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym na drodze spadku lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Strzelce Opolskie kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Poszukujesz kalkulatorów do określania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest adekwatna bo programy do wyceny domu nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena domu może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domów Strzelce Opolskie, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Strzelce Opolskie prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który potem wyślemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Strzelce Opolskie, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje wysoki koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Strzelce Opolskie – przeanalizowanie ofert?

Inną metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która z kolei sprawi, że trudno będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Strzelce Opolskie i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Strzelce Opolskie zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Strzelce Opolskie zawiera jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną wycenę czy też całe dziesięć odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Strzelce Opolskie masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button