Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wałbrzych – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Wałbrzych zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki za pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Wałbrzych jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Wałbrzych zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres oczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Wałbrzych.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Wałbrzych w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wałbrzych określana jest po analizie dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do ustalania wyceny domu? Należy wiedzieć, że tego typu wycena nieruchomości nie zawsze jest prawdziwa gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domów może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie dostajesz dopasowaną wycenę mieszkania Wałbrzych, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Wałbrzych przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który później przekażemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Wałbrzych, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale specjalisty i część osób z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz wcale gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na taką sumę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Wałbrzych – porównanie ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską kwotę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie bardzo ograniczone lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Wałbrzych a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Wałbrzych jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Wałbrzych musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś propozycję czy każdą oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Wałbrzych możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button