Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Olecko – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Olecko zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Olecko jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Olecko mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Olecko.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę mieszkania Olecko w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży domu
 • mieć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia lub powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym w ramach odziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Olecko kalkulowana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do określania ceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ programy do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domu może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie masz adekwatną wycenę nieruchomości Olecko, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Olecko prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Olecko, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i wiele sprzedających z tego korzysta. Musisz jednak być świadomym, że taka wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszej firmie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Olecko – porównanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i portale ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Olecko i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Olecko jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena mieszkań Olecko musi posiadać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć jakąś ofertę czy wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Olecko możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button