Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Choroszcz – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Choroszcz wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Choroszcz jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Choroszcz uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Choroszcz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Choroszcz w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia lub powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym na drodze dziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Choroszcz ustalana jest po analizie 10 niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania wartości domu? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena domów nie w każdej sytuacji jest adekwatna gdyż aplikacje do wyceny mieszkań nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domów może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę nieruchomości Choroszcz, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domu Choroszcz przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Choroszcz, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i wiele oferujących decyduje się na to. Trzeba jednak być świadomym, że taka wycena domu generuje znaczny koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zaakceptować taką sumę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Choroszcz – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie niewielkie bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Choroszcz a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Choroszcz stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena domów Choroszcz zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy wszelkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Choroszcz masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button