Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bardo – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Bardo określają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Bardo jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Bardo zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele przystają na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić okres oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Bardo.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Bardo na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Możemy zapewnić, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem orzeczonym w ramach odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Bardo wyliczona jest po analizie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wartości domu? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ programy do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena domów może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domu Bardo, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Bardo ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Bardo, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Bardo – porównanie ofert?

Szybką metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety lub portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie wśród klientów będzie znacznie ograniczone bądź nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Bardo i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Bardo jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Bardo musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną propozycję czy też wszystkie odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Bardo masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button