Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lądek-Zdrój – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lądek-Zdrój zawierają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Lądek-Zdrój jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lądek-Zdrój mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, długi bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy wrzucić czas oczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Lądek-Zdrój.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Lądek-Zdrój na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym na drodze odziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lądek-Zdrój określana jest po analizie 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz programów do ustalania ceny domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie w każdym razie jest adekwatna gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by ją przyjąć. U nas masz precyzyjną wycenę domu Lądek-Zdrój, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkania Lądek-Zdrój przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który dalej udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Lądek-Zdrój, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić taką kwotę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Lądek-Zdrój – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszym rozwiązaniem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Lądek-Zdrój i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Lądek-Zdrój jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domu Lądek-Zdrój zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Lądek-Zdrój możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button