Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowy Targ – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Nowy Targ zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Nowy Targ jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Nowy Targ zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, długi czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Nowy Targ.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, by otrzymać wycenę domu Nowy Targ w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz orientację jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem otrzymanym na skutek dziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Nowy Targ określana jest po analizie dziesiątki różnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia narzędzi do ustalania ceny mieszkania? Musisz być świadomym, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest adekwatna gdyż przeliczniki do wyceny domu nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas masz precyzyjną wycenę nieruchomości Nowy Targ, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkania Nowy Targ przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który następnie udostępnimy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Nowy Targ, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez eksperta i wiele osób z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. W naszej firmie masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Nowy Targ – porównanie ogłoszeń?

Innym wyjściem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Nowy Targ i jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Nowy Targ stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś propozycji?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Nowy Targ musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś wycenę czy też wszelkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Nowy Targ masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button