Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tułowice – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Tułowice określają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Tułowice jest niewystarczająco opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Tułowice uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, długi bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej 7 dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zaliczyć czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Tułowice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Tułowice na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży domu
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy właściciel lub najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru albo powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem nabytym w wyniku dziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tułowice określana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania ceny mieszkania? Trzeba wiedzieć, że taka wycena domów nie w każdym razie jest właściwa gdyż aplikacje do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domu Tułowice, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domu Tułowice prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Tułowice, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu generuje duży wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Tułowice – przegląd ofert?

Szybkim sposobem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znikome lub nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Tułowice a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Tułowice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Tułowice ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś wyceny czy też wszelkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Tułowice masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button