Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Iwonicz-Zdrój – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Iwonicz-Zdrój zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Iwonicz-Zdrój jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Iwonicz-Zdrój uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki lub poprzez przelew od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Iwonicz-Zdrój.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Iwonicz-Zdrój na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel bądź lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Iwonicz-Zdrój wyliczona jest na bazie dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz przeliczników do określania wartości domu? Trzeba wiedzieć, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna bo aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domów może być za duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkania Iwonicz-Zdrój, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domu Iwonicz-Zdrój przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Iwonicz-Zdrój, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i część oferujących z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów generuje niemały wydatek, a nie daje ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie chętny zapłacić taką cenę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Iwonicz-Zdrój – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Iwonicz-Zdrój a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Iwonicz-Zdrój zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Iwonicz-Zdrój ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć którąś ofertę czy wszelkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Iwonicz-Zdrój możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button