Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Grójec – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Grójec określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Grójec jest niewystarczająco intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Grójec zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać należność dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Grójec.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o wycenę wyceny, żeby dostać wycenę mieszkania Grójec w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel albo najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Grójec kalkulowana jest na podstawie 10 niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ kalkulatory do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domu może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz precyzyjną wycenę nieruchomości Grójec, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Grójec ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który następnie wyślemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Grójec, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez biegłego i wiele osób decyduje się na to. Należy jednak mieć świadomość, że taka wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz klienta, który będzie chętny zgodzić się na taką sumę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Grójec – przeanalizowanie ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone bądź nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Grójec i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Grójec stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Grójec musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować jakąś propozycję czy wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Grójec masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button