Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kutno – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kutno określają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kutno jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kutno zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki lub poprzez przelew już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te są wynikiem negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający zgadzają się na ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy wrzucić czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Kutno.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Kutno w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym na skutek odziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kutno ustalana jest na bazie dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia aplikacji do określania wartości domu? Musisz być świadomym, że tego typu wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest właściwa z uwagi na to, że narzędzia do wyceny domu nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena domów może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas masz spersonalizowaną wycenę domów Kutno, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Kutno prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przybędziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który następnie wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Kutno, a Ty masz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez specjalistę i część oferujących z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie masz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Kutno – przegląd ogłoszeń?

Inną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie bardzo ograniczone bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Kutno a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Kutno jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Kutno zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Kutno możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupców na własną rękę, ale zyskując dzięki temu orientację jaką kwotę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button