Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szczecinek – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Szczecinek wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Szczecinek jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Szczecinek zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że właściciele wyrażają zgodę na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Szczecinek.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Szczecinek w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru lub wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym w drodze odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Szczecinek określana jest na podstawie 10 niezależnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Chcesz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest właściwa z uwagi na to, iż aplikacje do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. W naszym skupie otrzymujesz precyzyjną wycenę domów Szczecinek, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Szczecinek ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Szczecinek, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie masz wcale pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zapłacić taką cenę. W naszej firmie masz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Szczecinek – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularnym sposobem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie małe lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Szczecinek a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Szczecinek jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Szczecinek ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Szczecinek możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button