Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Marki – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Marki określają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Marki jest niewystarczająco opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Marki uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko 7 dni, a należności otrzymasz gotówką albo na konto już w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający przystają na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Marki.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Marki na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz czy też najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym na drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na braku dodatkowych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Marki określana jest na bazie dziesiątki niezależnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania ceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż programy do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie masz dopasowaną wycenę nieruchomości Marki, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Marki przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który następnie przekażemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Marki, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i część osób z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z wysokim wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną sumę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Marki – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że trudno będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Marki a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Marki stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Marki posiada jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną wycenę czy też wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Marki możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button