Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tczew – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Tczew określają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Tczew jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Tczew zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie siedem dni, a należności otrzymasz do ręki albo poprzez przelew już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas poszukiwania nabywcy, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Tczew.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Tczew na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem otrzymanym na drodze spadku czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tczew ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Szukasz programów do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest właściwa bo narzędzia do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domów może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas masz spersonalizowaną wycenę mieszkania Tczew, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Tczew ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który dalej przekażemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Tczew, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez biegłego i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Tczew – przegląd ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupców będzie bardzo ograniczone lub nawet go nie będzie. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Tczew i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Tczew stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena domu Tczew musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowanych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Tczew masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button