Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Końskie – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Końskie zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Może okazać się, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Końskie jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Końskie zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cała sprzedaż może trwać tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką lub na konto od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są efektem negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Końskie.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, żeby dostać wycenę mieszkania Końskie w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Wydłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz bądź lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym na skutek spadku czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na braku zbędnych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Końskie ustalana jest po analizie dziesięciu różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia programów do określania ceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie w każdym razie jest właściwa bo przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę nieruchomości Końskie, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Końskie prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Końskie, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem biegłego i część osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje wcale pewności, że napotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić obliczoną cenę. U nas masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Końskie – porównanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Końskie i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Końskie jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Końskie ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Końskie masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać kupców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button