Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wolsztyn – ekspresowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wolsztyn określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówki. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Wolsztyn jest za mało opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wolsztyn zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Wolsztyn.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Wolsztyn w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel lub najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru lub powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym na drodze odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na braku zbędnych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Wolsztyn wyliczona jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy narzędzi do ustalania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest prawdziwa ponieważ kalkulatory do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena mieszkania może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę domu Wolsztyn, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkań Wolsztyn prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który potem wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Wolsztyn, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale specjalisty i część właścicieli z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zapłacić taką sumę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Wolsztyn – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Wolsztyn a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Wolsztyn jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Wolsztyn ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś propozycję czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Wolsztyn możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button