Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krynica-Zdrój – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Krynica-Zdrój określają faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Krynica-Zdrój jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Krynica-Zdrój zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane należności czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo na konto od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to również spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Krynica-Zdrój.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Krynica-Zdrój w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Krynica-Zdrój określana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy narzędzi do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest właściwa ponieważ programy do wyceny mieszkania nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być za wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkania Krynica-Zdrój, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domu Krynica-Zdrój przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Krynica-Zdrój, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszym skupie masz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Krynica-Zdrój – analiza ofert?

Najprostszym sposobem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która z kolei sprawi, że niełatwo będzie Ci wyszukać nabywcę. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Krynica-Zdrój a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Krynica-Zdrój stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Krynica-Zdrój ma gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Krynica-Zdrój możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button