Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Małomice – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Małomice zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Małomice jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Małomice zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może trwać tylko siedem dni, a należności otrzymujesz gotówką lub przelewem już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Małomice.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, żeby otrzymać wycenę domu Małomice na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przeciągający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel czy też najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w wyniku spadku albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Małomice ustalana jest na bazie dziesiątki niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy programów do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest prawdziwa z uwagi na to, iż aplikacje do wyceny domu nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domu może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę nieruchomości Małomice, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Małomice sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Małomice, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz anons, ale nie masz rozeznania jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez biegłego i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Małomice – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacząco przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą cenę, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Małomice i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Małomice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Małomice musi posiadać jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę domu Małomice możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button