Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Skępe – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Skępe zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Skępe jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Skępe uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Skępe.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Skępe w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem nabytym na skutek dziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Skępe wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do ustalania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest rzetelna gdyż kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domu może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkania Skępe, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domów Skępe ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Skępe, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie daje żadnej pewności, że spotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Skępe – przeglądnięcie ofert?

Innym wyjściem na określenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Skępe i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Skępe zobowiązuje do przyjęcia jakiejś propozycji?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena domów Skępe musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć jakąś propozycję czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Skępe masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button