Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Piekary Śląskie – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Piekary Śląskie wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może się zdarzyć, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Piekary Śląskie jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Piekary Śląskie uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, długi bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może potrwać nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zakwalifikować czas oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to też duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Piekary Śląskie.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Piekary Śląskie w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku spadku lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Piekary Śląskie kalkulowana jest po analizie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie zawsze jest rzetelna gdyż narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkań Piekary Śląskie, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Piekary Śląskie ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który później prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Piekary Śląskie, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część oferujących z tego korzysta. Musisz jednak być świadomym, że tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zapłacić obliczoną kwotę. W naszej firmie dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Piekary Śląskie – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim sposobem na określenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Należy jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacząco przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie wśród kupujących będzie niewielkie albo nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Piekary Śląskie i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Piekary Śląskie stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Piekary Śląskie musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną propozycję czy wszelkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych wydatków z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Piekary Śląskie możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button