Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowa Sarzyna – szybka i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Nowa Sarzyna określają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Nowa Sarzyna jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Nowa Sarzyna zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład problemowego lokatora, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymasz gotówką bądź przelewem już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Nowa Sarzyna.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Nowa Sarzyna na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz orientację ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży domu
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel albo najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem otrzymanym w drodze dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nowa Sarzyna kalkulowana jest na podstawie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas masz indywidualną wycenę domu Nowa Sarzyna, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Nowa Sarzyna przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem przekażemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Nowa Sarzyna, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i część osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje niemały koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować taką sumę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Nowa Sarzyna – porównanie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za małą wartość mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie małe albo nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Nowa Sarzyna i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Nowa Sarzyna jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Nowa Sarzyna zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną ofertę czy każdą oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Nowa Sarzyna masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button