Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Będzin – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Będzin wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Będzin jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Będzin zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie dłużej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi przy nabycia. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Będzin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Będzin w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel lub lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym na skutek dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Będzin wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia programów do określania ceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ aplikacje do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domu może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, by ją przyjąć. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkań Będzin, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Będzin sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który później przekażemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Będzin, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Będzin – przeanalizowanie ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za niską kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Będzin a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Będzin stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś oferty?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Będzin musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy też wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Będzin możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button