Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Recz – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Recz wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Recz jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Recz mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, długi bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Recz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, by dostać wycenę mieszkania Recz w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym na skutek dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Recz określana jest na podstawie 10 niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wyceny mieszkania? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domów może być za wysoka i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkań Recz, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Recz sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który później wyślemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Recz, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić obliczoną cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Recz – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularną metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Recz a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Recz stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Recz musi mieć jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej propozycji czy wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Recz możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button