Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wąsosz – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wąsosz wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może być tak, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Wąsosz jest za mało atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wąsosz mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te są wynikiem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika należy zaliczyć czas poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Wąsosz.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, by dostać wycenę mieszkania Wąsosz w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia albo wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach dziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wąsosz kalkulowana jest na podstawie 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz programów do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkania nie zawsze jest właściwa z uwagi na to, że aplikacje do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas masz adekwatną wycenę domów Wąsosz, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Wąsosz sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który później prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Wąsosz, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować taką kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Wąsosz – przegląd ofert?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Wąsosz a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Wąsosz zobowiązuje do przyjęcia jakiejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Wąsosz musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych kosztów z racji sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Wąsosz możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupujących samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button