Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Biskupiec – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Biskupiec określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Biskupiec jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Biskupiec zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Biskupiec.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Biskupiec na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel lub lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym na drodze odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Biskupiec określana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do określania ceny nieruchomości? Należy wiedzieć, że tego rodzaju wycena domów nie w każdej sytuacji jest adekwatna bo programy do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkań Biskupiec, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domu Biskupiec sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Biskupiec, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i wiele osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domów wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. W naszym skupie otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Biskupiec – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić za niską wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Biskupiec a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Biskupiec jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Biskupiec musi zawierać jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat z racji przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Biskupiec możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button