Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Praszka – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Praszka zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Praszka jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Praszka mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie 7 dni, a należności otrzymujesz do ręki lub przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać należność dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować okres wyczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Praszka.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Praszka w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone na skutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym na skutek spadku lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Praszka określana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania wartości domu? Musisz mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest rzetelna z uwagi na to, iż przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas dostajesz adekwatną wycenę mieszkania Praszka, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Praszka przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem z fotografiami, który dalej udostępnimy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Praszka, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i część osób decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz kupca, który będzie gotowy zaakceptować taką kwotę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Praszka – przegląd ofert?

Popularną metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie małe bądź nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Praszka a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Praszka stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Praszka musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś propozycji czy każdą oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Praszka możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button