Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Działoszyce – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Działoszyce zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Działoszyce jest za mało opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Działoszyce zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może potrwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w chwili realizacji transakcji. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić czas poszukiwań nabywcy, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Działoszyce.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, żeby dostać wycenę mieszkania Działoszyce na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone na skutek pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Działoszyce określana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena domu nie zawsze jest miarodajna ponieważ kalkulatory do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena mieszkań może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas masz dopasowaną wycenę mieszkań Działoszyce, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domu Działoszyce ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Działoszyce, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać dokonana przez specjalistę i część osób decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu generuje wysoki koszt, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Działoszyce – analiza ogłoszeń?

Innym sposobem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie ustalić za małą cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie małe bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Działoszyce a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Działoszyce stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Działoszyce musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć jakąś ofertę czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Działoszyce możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button