Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Słomniki – natychmiastowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Słomniki określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Słomniki jest mniej opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Słomniki mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład problemowego lokatora, długi czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki lub na konto już w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi podczas realizacji transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Słomniki.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Słomniki w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem orzeczonym na drodze dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Słomniki określana jest na bazie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz aplikacji do ustalania wartości nieruchomości? Musisz być świadomym, że tego typu wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo aplikacje do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, aby ją przyjąć. W naszym skupie otrzymujesz precyzyjną wycenę domów Słomniki, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domu Słomniki prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który później przekażemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Słomniki, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez specjalistę i wiele sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na taką sumę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Słomniki – przejrzenie ofert?

Inną metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety czy też internet. Należy jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie wśród nabywców będzie znikome bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Słomniki a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Słomniki jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Słomniki posiada jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś wyceny czy też wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Słomniki możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button