Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krajenka – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Krajenka określają faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Krajenka jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Krajenka uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić okres oczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Krajenka.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Krajenka na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone wskutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym na drodze odziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Krajenka kalkulowana jest na podstawie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny domu? Należy mieć świadomość, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest prawdziwa z racji tego, że aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domu może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz dedykowaną wycenę nieruchomości Krajenka, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkania Krajenka prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Krajenka, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez specjalistę i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Krajenka – przejrzenie ofert?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Krajenka a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Krajenka jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Krajenka ma jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by przyjąć którąś ofertę czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Krajenka możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button