Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ziębice – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Ziębice wskazują faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Ziębice jest niewystarczająco intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Ziębice zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Ziębice.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Ziębice w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na skutek spadku czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na braku dodatkowych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ziębice kalkulowana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkania nie zawsze jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas masz spersonalizowaną wycenę mieszkań Ziębice, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Ziębice sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który później wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Ziębice, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i wiele sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów wiąże się z wysokim kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Ziębice – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie lub nawet zerowe. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Ziębice a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Ziębice jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena mieszkania Ziębice ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Ziębice możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button