Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kowary – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kowary zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Kowary jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kowary uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Kowary.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Kowary na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Możemy obiecać, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Przeciągający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym w wyniku spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kowary określana jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania wyceny domu? Musisz być świadomym, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena domów może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz indywidualną wycenę domów Kowary, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Kowary ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który później udostępnimy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Kowary, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Kowary – przeglądnięcie ofert?

Popularną metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Należy jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco przekładać się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Kowary i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Kowary jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Kowary zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Kowary możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button