Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Giżycko – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Giżycko określają rzeczywistą cenę rynkową, za którą firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Giżycko jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Giżycko uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką bądź na konto już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zaliczyć okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Giżycko.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Giżycko w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia albo wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym w ramach spadku lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Giżycko ustalana jest po analizie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest adekwatna z racji tego, że programy do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domu może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszej firmie masz indywidualną wycenę mieszkania Giżycko, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domu Giżycko ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który potem prześlemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Giżycko, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Giżycko – analiza ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone bądź nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Giżycko a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Giżycko zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena mieszkania Giżycko musi zawierać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś wycenę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Giżycko masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button