Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radzymin – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Radzymin określają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Radzymin jest za mało zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Radzymin zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć kwotę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Radzymin.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Radzymin na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w wyniku spadku lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Radzymin ustalana jest na podstawie 10 niezależnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wartości mieszkania? Musisz być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest adekwatna gdyż kalkulatory do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkań może być za duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie masz adekwatną wycenę domu Radzymin, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Radzymin prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który potem przekażemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Radzymin, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale biegłego i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować taką kwotę. W naszej firmie dostajesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Radzymin – porównanie ofert?

Popularnym rozwiązaniem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz sprawi, że zainteresowanie ze strony klientów będzie znacznie ograniczone lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Radzymin a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Radzymin stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Radzymin zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować dowolną ofertę czy też całe 10 oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Radzymin możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button