Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Syców – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Syców zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Syców jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Syców zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane należności czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Syców.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by otrzymać wycenę mieszkania Syców w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; były właściciel czy też lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym w ramach spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Syców ustalana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa bo aplikacje do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena mieszkań może być za duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas dostajesz indywidualną wycenę domu Syców, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Syców przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który później wyślemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Syców, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz anons, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać dokonana przez biegłego i część sprzedających decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu generuje znaczny koszt, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Syców – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Syców a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Syców zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Syców musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną ofertę czy całe dziesięć odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Syców masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button