Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wieluń – błyskawiczna i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Wieluń określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Wieluń jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Wieluń mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie siedem dni, a należności otrzymasz gotówką lub na konto już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele zgadzają się na kwoty pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać należność dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Wieluń.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę domu Wieluń na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru czy też powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem otrzymanym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na braku zbędnych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Wieluń ustalana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania wartości nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest miarodajna z racji tego, iż programy do wyceny mieszkań nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domów może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkania Wieluń, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Wieluń ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który następnie prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Wieluń, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu generuje niemały koszt, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Wieluń – przegląd ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą wartość mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Wieluń i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Wieluń stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Wieluń zawiera jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś ofertę czy wszystkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Wieluń masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button