Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Torzym – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Torzym określają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Torzym jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Torzym uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może trwać jedynie siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Torzym.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Torzym w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży domu
 • poczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym w ramach odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na braku zbędnych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Torzym określana jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania ceny domu? Należy wiedzieć, że taka wycena domu nie zawsze jest właściwa gdyż narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena domów może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkań Torzym, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Torzym przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który później udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Torzym, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być sporządzona przez specjalistę i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Torzym – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim sposobem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacznie przełożyć się na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Torzym a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Torzym stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Torzym musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś oferty czy też każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Torzym możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button