Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kościerzyna – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kościerzyna wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Kościerzyna jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kościerzyna zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź przelewem od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Kościerzyna.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, żeby dostać wycenę nieruchomości Kościerzyna na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku dziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na braku dodatkowych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Kościerzyna wyliczona jest na podstawie dziesiątki różnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny domu nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas masz dopasowaną wycenę domów Kościerzyna, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domów Kościerzyna prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Kościerzyna, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i część sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie skłonny zaakceptować taką cenę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Kościerzyna – porównanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą cenę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś sprawi, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Kościerzyna i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Kościerzyna zobowiązuje do przyjęcia którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena domu Kościerzyna musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych wydatków z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Kościerzyna możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button