Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ełk – szybka i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Ełk zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz za pieniądze w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Ełk jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Ełk uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymujesz gotówką albo na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i powodują, że właściciele zgadzają się na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Ełk.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, by dostać wycenę domu Ełk w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży domu
 • poczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach dziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ełk kalkulowana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do określania wartości nieruchomości? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest prawdziwa bo kalkulatory do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz dopasowaną wycenę mieszkań Ełk, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Ełk przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Ełk, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną sumę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Ełk – przegląd ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Ełk a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Ełk jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Ełk musi mieć jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Ełk możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button