Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Śmigiel – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Śmigiel określają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Śmigiel jest za mało zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Śmigiel uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, długi czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może trwać tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto już w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i powodują, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Śmigiel.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Śmigiel w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru bądź powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym w wyniku dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Śmigiel wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Musisz być świadomym, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest adekwatna bo programy do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę domów Śmigiel, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domów Śmigiel przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Śmigiel, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie masz rozeznania jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale eksperta i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się z wysokim kosztem, a nie daje wcale pewności, że spotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Śmigiel – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety i internet. Należy jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet zerowe. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Śmigiel a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Śmigiel jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena mieszkania Śmigiel ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować jakąś propozycję czy też całe 10 odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych wydatków z racji sporządzonych ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Śmigiel masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button